Sanayici iş kadınları ve is adamlari konfederasyonu (SANKON) Genel Başkanı Ferudun Cevahiroglu , Almanya Federal Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliğine ziyaret gerçekleştirdi.

SANKON Genel Başkanı Ferudun Cevahiroglu; Almanya Federal Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliğine yapmış olduğu ziyarette; Ekonomi ve Ticaret Bölümü Başkani Friedo Sielemann tarafından kabul edildi. Ferudun Cevahiroglu ; kabulde yapmış olduğu konuşmasında Türkiye ile Almanya arasında ki ilişkilere değinerek “her iki ülke arasında ilişkilerimiz en üst düzeydedir” dedi. Ferudun Cevahiroglu ;Kabulde yapmış olduğu konuşmasında “SANKON yönetim kurulu olarak, Turkiye ile Almanya arasındaki ilişkilerimizi güçlendirmek için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdır” dedi.

Almanya Federal Cumhuriyeti Ekonomi ve Ticaret Bölümü Başkanı
Friedo Sielemann; kabulde yapmış olduğu konuşmasında “öncelike Almanya Federal Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliğine yapmış olduğunuz ziyaret için çok teşekkür ederim ” dedi.
Almanya Federal Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği Ekonomi ve Ticaret Bölüm Başkanı Frieda Sielemann , SANKON heyetini “Turkiye ile Almanya arasında ki ticari ılişkiler” hakkında bilgilendirdi.

SANKONGenel Başkanı Ferudun Cevahiroglu’nun Almanya Ankara Büyükelçiliğine yapmış olduğu ziyarette, Genel Başkanın sektör danışmanları da hazır bulundu.

Uncategorized @tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir